Излог: Зимски ниски чизми со рамен ѓон од колекцијата зима 2015 на Спас Комерц

 

Зимски чизми со рамен ѓон со кои ја добивате посакуваната удобност и трендовски изглед. Сите модели се креација на македонски производители.

cizmi 1

Горниот надворешен дел е изработен од природна кожа. Внатрешниот дел и ѓоновите на чизмите се изработени од квалитетни материјали кои гарантираат убав изглед и удобност.

cizmi 2

Погледнете го излгот и одберете го вашиот омилен модел за оваа зима.

Целата колекција на зимски чизми погледнете ја на Фејсбук страницата на Спас Комерц – ТУКА, или посетете ги продавниците Спас Комерц во Автокоманда и во Ченто.

 

x

Check Also

Стани влогер на Скопје Сити мол (оглас за работна позиција)

Од денес до 28.2.2018, Скопје Сити Мол го бара својот официјален влогер. ...