Излог: Зимски високи чизми со потпетица, дел од асортиманот зима 2015 на Спас Комерц

 

Кожени зимски чизми со висока потпетица со кои ја добивате посакуваната удобност и трендовски изглед.

spas 2

Сите модели се креација на македонски производители.

Spas 8

Горниот надворешен дел е изработен од природна кожа. Внатрешниот дел и ѓоновите како и потпетицата на чизмите се изработени од квалитетни материјали кои гарантираат убав изглед и удобност.

Spas 6

Spas 7

spas 3

Spas 4

Spas 5

Целата колекција на зимски чизми погледнете ја на Фејсбук страницата на Спас Комерц, или посетете ги Спас Комерц продавниците во Автокоманда и Ченто.

 

 

 

x

Check Also

Егзотични и женствени модни парчиња со попусти до 50 отсто во INSPIRED BY

Во непосредна близина на средното уметничко училиште, на улица Златко Шанјдер број ...