Фотосесија: Празничен спас и елеганција со Спас Комерц

Си одбравте чевли или чизми за празничните денови? Се разбира, дека ние помисливме и на вас додека за себе избиравме.

darja 1

IMG_3514

Со ремче или без него, високи или ниски чизми, елеганти салонки на висока или ниска потпетица…, новата колекција која пристигна во продавниците на Спас Комерц ги задоволува различните вкусови на помладите и повозрасните дами.

IMG_3477

darja 8

Чевлите и чизмите се од врвни македонски производители. Елегантните дизајни се изработени од квалитетна кожа.

IMG_3552

Модел во оваа празнична фотосесија е убавата Дариа Тимофеев, фотографијата е на Аlex Skopje (ти благодариме од сесрце, Alex!), a амбиентот ја покажува издржливоста и супериорноста на квалитетните чевли.

darja 1

IMG_3478

Побарајте го вашиот омилен модел во продавниците Спас Комерц во Автокоманда и во Ченто.

IMG_3510

Фризура – Ивана Алексова

Шминка – Катерина Алексова

Фризерско студио – Ивана Кала (Сречко Пужалка, бр. 3)

x

Check Also

Колекција на машки маици од домашниот бренд Friday

Новата колекција на маици наменета за мажи, прикажана на урбан едиторијал низ ...