mango

8 модели на сини фустанчиња од популарните модни марки

Сината нијанса е фаворит за летната сезона, а уште кога ја гледаме на слатко фустанче – не можеме да одолееме!

zara

Трендовски модели на сини фустанчиња наоѓаме во летните колекции на популарните „хај-стрит“ бреднови. Должините се различни од мини до макси, доминира играта со разголените раменици, а посакувани се асиметричните кроеви.

Од „парти“ модели до прекрасни долги фустани кои ќе ве трансформираат во вистинска дива, нагласувајќи ја вашата елеганција.

Проверете ги нашите 8 фаворити во фотогалеријата.

 

x

Check Also

Погледнете ги овие рамни сандалчиња од MANGO (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Во летната колекција на Манго, најдовме повеќе модели на рамни сандали кои ...