Не мора да е топ модел: Олимпијката Ана Бадер се разголе за Плејбој (ВИДЕО)

На Ана Бадер би можеле да и позавидат многу убавици со титули.

ana 22

Германската професионална спортистка Ана Бадер која освои бронзен медал во скокови во вода позираше за Плејбој.

За разлика од моделите кои знаат само да позираат, Ана покажа и други умешности.

http://youtu.be/ooYF5LUE4E8

x

Check Also

Дали е ова најлошата модна фотошоп интервенција до сега? Аха, Роџер Федерер е во прашање!

Мислиме дека ќе се согласите, оваа насловна страница на која позира тенисерот ...