Анџелина Џоли го рекламира новиот парфем на Guerlain

Анџелина Џоли е избрана за ново лице на Guerlain. Ѕвездата позира за кампањата на новиот парфем Mon Guerlain.

Фотографирана од Том Мунро, Џоли се појавува на црно-белите фотографии, откривајќи ја својата позната тетоважа. Според Вог, глумицата ќе ги донира парите кои ги заработила од кампањата во добротворни цели.

Новиот парфем Mon Guerlain е опишан како свеж ориентален мирис со ноти на лаванда, ванила и јасмин.

x

Check Also

6 начини како да ги нагласите очите

Се вели, очите се огледало на душата. Тие се најчесто прво нешто ...