Ангелите на Викторија сикрет позираат за новата колекција на невестинска долна облека

Сезоната на свадби е пред нас, па оние кои бараат долна облека за свадбениот ден, би можеле да погледнат во новата колекција на Викторија сикрет која нуди многу инспиративни парчиња.

Тејлор Хил

За кампањата на популарната марка за долна облека позираат ангелите на Викторија сикрет – Тејлор Хил, Роми Страјд, Стела Максвел и Лаис Рибеиро.

Во секси фотосесијата ги презентираат новите невестински градници, боди, тесни маички и гаќички.

Погледнете дел од колекцијата.

Роми Страјд

Стела Максвел

Лаис Рибеиро

Тејлор Хил

x

Check Also

Обетките и нараквицата кои ги носеше Меган Маркл се достапни во продажба во Картие

Меган Мркл за својата венчавка одбра елегантна, класична и минималистичка венчаница од ...