Black Friday во продавниците „Крш“

Попустите Black Friday се актуелни и во продавниците КРШ.

Од 24 до 26 ноември Крш ви нуди големи попусти на целиот асортиман од најголемите светски брендови со 20% намалување и намалување до 70% на одредени артикли!

Дополнително, може да изберете два Lego сета со минус 30% или минус 50% намалување, и ке добиете уште 10% намалување, а доколку изберете три или повеќе сетови – добивате уште 20% намалување.

Искористете ги големите намалувања и израдувајте ги вашите најмили.

 Крш бебе Веро центар, Крш тц Рамстор, Крш ГТЦ сутерен, Крш тц Зебра, Крш Скопје сити мол, Крш Капитол мол, Крш Веро центар, Крш Сума Куманово Крш Ситицентар Гостивар и Крш Remall во Тетово.

 

x

Check Also

Тренд на неделата: Лимитирана линија на чевли од новата колекција на GEOX

Кожените чевли од лимитираната линија од новата колекција на GEOX, достапни во продажба ...