Пред објектив

Да не ја заборавивте? Камерон Диаз во суперсекси фотосесија

На 30 август глумицата ќе наполни 42 години. Во августовското издание на списанието Ескваер, Камерон Диаз заведува со фотографии кои покажуваат дека годините не и можат ништо. И треба ли да должиме? Погледнете ја само оваа „вонземјанка“ и слободно воздивнувајте.

Повеќе »

Задникот на Кејт Аптон заслужува внимание!

Еве ја раскошната Кејт Аптон во извонредно расположение какво што ретко се гледа! Во прилог е видеото од фотосесијата за Спортс Илустрејтид (Sports Illustrated) во кое Кејт во прекрасно расположение вeли: “Мојот задник заслужува повеќе внимание!”.  Речено-сторено, снимателот се погрижи ...

Повеќе »

Рамки на модата: Ретро футуризам

Априлското издание на италијанскиот Вог ни понуди нов поглед на модната фотографија. Фотографот Францеско Кароцини не врати во минатото, и тоа во оној дел од него кога се воодушевувавме на една замислена иднина. Сега пак, и таа е вградена во ...

Повеќе »

Големото враќање на спасителката: Памела Андерсон (без славниот црвен костим)

Кој рече дека Памела станала домаќинка? Дури и да е така, ќе се согласите, дека фантастично е да се има ваква домаќинка во кујна. Хмм…и не само во кујна. Спасителката се врати, без славниот црвен костим за капење, а и ...

Повеќе »

Прекрасните бои на Мисони: Кристи Тарлингтон и елеганцијата на пролет/лето 2014

Италијанската модна куќа Мисони препознатлива по плетените модели во кои доминираат боите додаде дополнителна нитка на елеганција благодарение на изборот – Кристи Тарлингтон за заштитно лице.

Повеќе »