Деца&Тин

Деца&Тин

Преслатки детски едноделни пижамчиња најдовме во Carter`s!

Дел од новата колекција на Carter`s се и пижамчињата за дечиња, со различни дезени и конфекциски броеви за возраст од 12 месеци до 4 години. Преслатките пижамчиња се едноделни и со гумирани стапала кои помагаат да се спречи лизгањето. Погледнете само ...

Повеќе »

Во Carter`s пристигна новата колекција: Живи бои и слатки апликации за весела пролет!

Пролетната колекција на Carter`s е повесела од билокога претходно. Разиграните модни комбинации и сетови, кежуал прчиња со слатки апликации и боди во живи нијанси се вистинско задоволство за очите. Материјалите се многу пријатни за носење, а дизајните се суперпрактични за ...

Повеќе »

Одберете ги најфраерските патики во Original Marines, сега се со голем попуст!

Во очекување на новата, пролетна колекција, во Original Marines продолжуваат попустите. Посветете посебно внимание на патиките за деца кои на веќе намалената цена имаат и дополнителн попуст од 20 отсто!   Меѓу преслатките, модерни модели, во продажба се и машки и ...

Повеќе »

Новата лего серија The Batman Movie достапна во продажба во „Крш“

На 10-ти февруари во САД се случи светската премиера на 3D анимираниот блокбастер The Lego Batman Movie, во режија на Крис Мек Кеј. На наше големо задоволство, THE LEGO® BATMAN MOVIE сетовите со ликовите, возилата и локациите од филмот,  се веќе ...

Повеќе »

Попусти во Carter’s: Колекција Little baby basics, се што е најпотребно за најмалите

Убава вест ни доаѓа од Carter’s. Прекрасни модни парчиња од колекцијата наменета за најмалите, насловена „Little baby basics“, сега може да најдете со намалување. Попуст-акцијата вклучува 10 отсто намалување на производ, 20 отсто намалување на втор производ и 30 отсто ...

Повеќе »

Финална распродажба во Original Marines на колекцијата есен/зима

Во очекување на новата колекција за пролетната сезона на популарната италијанска модна марка за деца  Original Marines, која ќе пристигне следната недела, во брендираната продавница Original Marines во Скопје Сити Мол ќе најдете финална распродажба на колекцијата есен/зима плус дополнителен попуст ...

Повеќе »

Фантастични зимски попусти до 50 отсто во Carter’s

Модни парчиња за деца од актуелната зимска колекција од најпродаваниот бренд за детска облека Carter`s сега може да ги купите со попуст до дури 50 отсто. Имано, во  Carter’s попустите на целата зимска колекција се 30 отсто, а на голем дел ...

Повеќе »

Голем попуст во Original Marines на целата актуелна зимска колекција

Прекрасни модни парчиња за дечиња може да најдете, сега со голем попуст, во брендираната продавница на италијанската популарна модна марка Original Marines, лоцирана во Скопје Сити мол. Имено, целата зимска колекција е на попуст од 30 отсто, а на тоа добивате ...

Повеќе »

Празничната магија се негува со дарувањето

Макпрогрес Виница заокружи уште една успешна календарска година исполнета со многу позитивни мигови за компанијата, вработените и потрошувачите. Годината што измина ја одбележаа нови вкусови и производи од брендот Винчини, нови светски пазари на кои се пласираа производите на Макпрогрес, ...

Повеќе »

10 играчки совршени за подарок на вашите најмили

А може ли да се поминат новогодишните празници без чоколадо и играчка? Можеби без чоколадо и можат, ама без играчка децата – не можат. Израдувајте ги вашите најмили со играчка убаво спакувана под новогодишната елка. Ова се нашите 10 предлози ...

Повеќе »