Хороскоп

Хороскоп

Неделен хороскоп: Топ знак на неделата – Девица

Што ни подготвуваат ѕвездите во неделата пред нас, од денешниот ден (16-ти април) до 22-ри април, 2018, прочитајте во хороскопот. Овен – За Овновите оваа недела ќе биде во знакот на работата. Ќе имате неочекуван проблем на работното место, ќе ...

Повеќе »

Неделен хороскоп (од 9-ти до 15-ти парил): Топ знак на неделата – Водолија

Што ви подготвија ѕвездите во периодот од 9-ти до 15-ти парил, 2018 година, прочитајте во неделниот хороскоп. Овен – Периодот не е поволен за решавање на прашања на сентиментално поле, а тоа веќе го почувствувавте на ваша кожа. Дамите родени ...

Повеќе »

Дневен хороскоп (четврток): Топ знак на денот – Стрелец

Што ни подготвија ѕвездите за денешниот ден, петок 5-ти април, 2018, прочитајте во хороскопот. Овен- Четвртокот, 5-ти април, не е најдобар ден за Овновите. На љубовен план, можни се многу недоразбирања со партнерот за тривијални прашања. Кај слободните Овни пак, страста може ...

Повеќе »

Дневен хороскоп (вторник): Топ знак на денот-Близнаци

Што предвидуваат ѕвездите за денешниот ден, 3-ти април, 2018, прочитајте во дневниот хороскоп. Овен – Според прогнозите за 3 април, ова е ден со кој нема да може да се пофалите. Во врска со љубовта, со оглед на тоа што ...

Повеќе »

Дневен хороскоп (петок): Топ знак на денот – Лав

Што предвидуваат ѕвездите за 30-ти март, 2018. Прочитајте во хороскопот. Овен – Барате сентиментален баланс што ќе ви даде стабилност во вашиот приватен живот. Но сепак, треба да бидете задоволни од тоа што го имате, затоа уживајте со партнерот во ...

Повеќе »

Дневен хороскоп (четврток): Топ знаци на денот – Девица и Риби

Ден за големи одлуки за Биковите – или ќе добијат се, или ќе загубат многу. Совет од ѕвездите за Раковите е да се воздржат од избувливост, додека Девиците – кои се топ знак на денот – ќе добијат значајни признанија ...

Повеќе »

Дневен хороскоп (среда): Топ знак на денот – Близнаци

Биковите ќе бидат вознемирени од некој познаник од минатото, Раковите ќе бидат збунети, а осамените Јарци ќе имаат можност за интересен флерт. Еве ги предвидувањата за сите астролошки знаци за 28ми март, 2018. Овен – Денес нема да недостасуваат компликации во животот ...

Повеќе »

Дневен хороскоп (вторник): Топ знак на денот – Шкорпија

Што ни подготвија ѕвездите за денешниот ден, 27 март, 2018 година. Прочитајте ги астро-предвидувањата. Овен – Денес малку позитивност е она што ви е најмногу потребно и покрај тоа што љубовта и енергијата се добри и не ви предизвикуваат проблеми. Затоа, ...

Повеќе »

Дневен хороскоп (понеделник): Топ знаци на денот – Лав и Девица

Што ни подготвија ѕвездите за денешниот ден, 26-ти март, прочитајте во хороскопот. Овен – Понеделник, ден кој носи прилично иновативна сила што ќе ви овозможи да се справите со речиси сè. Според предвидувањата од 26ти март, пред вас е ден ...

Повеќе »

Дневен хороскоп (четврток): Топ знак на денот – Близнаци

Што ни подготвија ѕвездите за денешниот ден, 22-ри март, 2018. Прочитајте го хороскопот. Овен – Денешниот ден, четврток, за родените во знакот на Овен ќе биде ден на благосостојба, ќе се чувствувате удобно и опуштено. Според предвидувањата од 22 март, во ...

Повеќе »