Uncategorized

Колекција Hugo Boss есен 2016: Воено-инспирирана палета на бои за мажи со стил

Есенва познатата модна марка Hugo Boss ни нуди воено-инспирирана палета на бои, жолти панталони кои се комбинираат со карирани палта со совршен крој, неодоливи кожени јакни и големи чанти. Повторно, за потребите на кампањата пред објективот на фотографското дуо Инес  & ...

Повеќе »

6 нови начини како да го носите стариот џемпер

Го изгустиравте стариот џемпер кој веќе го носите неколку зимски сезони? Еве шест идеи како да го освежите изгледот. Наредете што повеќе броша на него.       Носете го под летен фустан Искомбинирајте го со кошула со драматична крагња ...

Повеќе »