Чевли со кои се освојува светот: Пролетта доаѓа со женската колекција на Бата!

Удобни, трендовски, изработени од врвни материјали, впечатливи, на висока или ниска потпетица, рамни, со полна пета, сандали, кломпи, елегантни, за дневни или вечерни прилики, непогрешливи за на работното место, доволно откачени за да ги соберат погледите на улицата, накусо – чевли кои ќе ве освојат „од прва“.

bata 33

Колекцијата на чевлите „Бата“ за сезоната пролет/лето пристигна во продавниците. Понудата е толку широка што секој може да си го избере најсоодветното парче кое одговара на личниот вкус и стил.

bata 3

 

Уживајте во галеријата во која се претставени само дел од актуелните модели.

 

x

Check Also

Успешна модна ревија на Лудус на Љубљанската модна недела

По вторпат на Љубљанската модна недела, македонската етикета за безродова мода „Лудус“, ...