Во продажба е колекција на Кендал и Кајли Џенер, еве дел од моделите

Колекцијата ПакСан на славните Кендал и кајли Џенер е лансирана. Без сомнение ќе се продаде во рекордно време, судејќи според цените.

kend 1

Во колекцијата има носливи секојдневни парчиња облека, блузички со спуштени раменици, џинс комбинезонки, лесни сукњички и фустанчиња, поточно од се по нешто, па дури и костими за капење.

Целата колекција носи младешки и весел дух, со употреба на лесни материјали и дизајни кои нагласено ги следат модните трендови.

Еве само дел од неа.

фустанче со спуштени раменици, 50 долари

фустанче со спуштени раменици, 49 долари

блуза, 24 долари, сукња 29 долари

блуза, 24 долари, сукња 29 долари

kend 70

комбинезонки 64 долари

комбинезонки 64 долари

x

Check Also

Обетките и нараквицата кои ги носеше Меган Маркл се достапни во продажба во Картие

Меган Мркл за својата венчавка одбра елегантна, класична и минималистичка венчаница од ...