Елегантна чанта од MANGO вредна за внимание

Во морето на понуди од различни чанти, посебно внимание ни зема елегантниот модел од Манго во ванила нијанса, кој на самиот врв се проширува.

На чантата посебен шарм и додаваат контрастните рачки направени од плексиглас. Самата чанта е дизајнирана од гранулирана кожа, а со тоа е и лесна за одржување. Нејзината идеална големина пак, ја прави совршена за денот полн со работни обврски.

Уште една предност гледаме во тоа што може да ја носиме и во рака и на рамо.

x

Check Also

Небесно-сино сако, како пролетно небо, каде да го купите

Светло сината нијанса која потсетува на ведро пролетно небо во убав ден, ...