Фантастична модна ревија на долна облека на марката Women’secret (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Модната марка Women’secret организираше ревија на долна облека во Шпанија. Фотографиите ќе ве остават без здив. Уживајте во најновата колекција.

Инаку, оваа прочуена марка е присутна и во Македонија.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

x

Check Also

Најпопуларни модни парчиња од летната колекција на MANGO (ФОТО)

Собрани околу хаштагот  #MangoGirls, популарните „ит“ девојки на социјалните мрежи постираат свои ...