Guess’ Holiday: Црвени и црни модни изгледи од Guess за празнично дотерување

Популарната пејачка Камила Кабело се врати како лице на Guess во новата празнична кампања. Поп ѕвездата претходно се појави во кампањата за есенската колекција на Guess. Овојпат, Камила е облечена свечено во црни и црвени модни комбинации.

Во кампањата ја придружува моделот Алекс Делисола, а обајцата позираат пред објективот на Татјана Герусова.

Празничната колекција на Guess содржи раскошни бундички од вештачко крзно, плишани фустани, стилизирани бајкерски јакни, кожени панталони…-и сите тие се во црвена или црна свечена нијанса.

Уживајте во првите фотографии од рекламната кампања и тоа што ни го нуди Guess за празнично дотерување.

x

Check Also

Елегантна чанта од MANGO вредна за внимание

Во морето на понуди од различни чанти, посебно внимание ни зема елегантниот ...