Хит сандали од Desigual во кои се собрани повеќе летни трендови

Модната марка Desigual воодушевува со летната понуда на гардероба, чанти, ремени и…сандали! Овојпат предност им даваме на ултрамодерните сандали во кои препознавме повеќе летни трендови – тексас, нитни, вез, висока дебела потпетица и платформа.

И кој би можел да им одолее?

Достапни се во продажба во мултибренд продавницата „Fashion&Friends“ во Скопје Сити мол, како и во онлајн продажба – ТУКА. 

x

Check Also

Погледнете ги овие рамни сандалчиња од MANGO (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Во летната колекција на Манго, најдовме повеќе модели на рамни сандали кои ...