Изгед на денот: Лежерниот стил на Џенифер Лопез

Имавте идеја дека Џенифер Лопез носи очила?

djeni 2

На премиерата на филмот Rock The Kasbah Џенифер Лопез се појави во кежуал издание со мачкасти очила.

Црна светкава блуза со ролка која го открива рамниот стомак, тесни црни панталони и „оверсајз“ капутче. Симпатичен избор во кој би сакале почесто да ја гледаме.

djeni1

x

Check Also

Обетките и нараквицата кои ги носеше Меган Маркл се достапни во продажба во Картие

Меган Мркл за својата венчавка одбра елегантна, класична и минималистичка венчаница од ...