Излог: Ниски зимски чизми со потпетица, дел од асортиманот зима 2015 на СПАС КОМЕРЦ

Зимски чизми со потпетица со кои ја добивате посакуваната удобност.

niski 9

Сите модели се креација на македонски производители.

niski 2

Горниот надворешен дел е изработен од природна кожа.

niski 3

 

Внатрешниот дел и потпетиците на чизмите се изработени од квалитетни материјали кои гарантираат убав изглед и удобност.

За целата колекција на зимски чизми погледнете ја Фејсбук страната – ТУКА, или посетете ги продавниците Спас Комерц во Автокоманда и Ченто.

 

x

Check Also

12 модни изгледи од зимската колекција на Манго кои ги обожаваме!

Шпанската популарна модна марка Манго ја отвори вратата на зимската сезона најавувајќи ...