Колекција „Барби“ и „Трансформери“ од Original Marines: Купете и добијте подарок!

Весела новост ни доаѓа од Original Marines – достапни во продажба се две прекрасни колекции: „Барби“ (за девојченца) и „Трансформери“ (за момченца).

Колекцијата „Барби“ изобилува со модни парчиња во пастелни бои, сина и розова – омилените нијанси на девојченцата. Колекцијата „Трансформери“ пак, содржи модни парчиња со принтови од омилените ликови Bumbleblee, Strongarm и други.

Со сметка над 3.000 денари добивате подарок, облека за Барби од дизајнерите на Original Marines или Трансформерс количка.

 

Се гледаме во Original Marines во Skopje City Mall и во новоотворената продавница во Capitoll Mall.

x

Check Also

Детскиот фестивал „Поточиња“ на 24 и 25 март прославува 15 години јубилеј

  Пролетта во Скопје традиционално е резервирана за детскиот фестивал „Поточиња”. Новото ...