Лана Дел Реј на насловната на Максим: Со потемна коса ме сфаќаат посериозно

Лана Дел Реј позира во долна облека за декемвриското/јануарското 2014/2015 издание на списанието Максим.

L 1

Вака ја објаснува нејзината промена на бојата на косата до бринета – „Кога имав потемна коса, не знам зошто, но луѓето ја сфаќаа мојата музика посериозно“.

l4

l5

l3

l6

l2

x

Check Also

Ники Минаж ја најавува есенската мода во чудесно издание

Може да ја замислите до толку елегантна? Во вакво издание не сме ...