Лила е too sexy…(ФОТО)

Пристигна првата пратка од првата колекција на водителката Лила Филиповска.

lila 1

Колекцијата се вика „Im too sexy for my ex”.

„Се радувам што колекцијата побуди голем интерес и кај мажите и особено кај девојките“, вели Лила и додава низ смеа– „можеби затоа што секој си има по некој свој „екс“.

lila 3

Инаку, дизајнерката Ана Шурдиловиќ веќе ја подготвува и втората пратка, додека пак сексапилната водителка ја подготвува втората колекција за која се надева дека ќе им се допадне на сите оние кои ја сакаат модата.

x

Check Also

35 години со Guess: Фантатсична колекција во слава на роденденот!

Познатата модна марка Guess за роденденската кампања и новата колекција ја ангажираше згодната ...