Листа на желби: Златните салонки од Zara

Златната сончева нијанса се враќа во мода неколку летни сезони последователно. Не е изненадувачки што чевли во златна најанса наоѓаме во повеќето летни колекции од популарните „хај стрит“ модни марки, а привлечен модел најдовме во новата колекција на Зара.

Чевлите со тенка потпетица, висока 9 сантиметри, се прикладни за секоја свечена пригода, а знаеме веќе – летната сезона е позната по забави и свадби. Па, доколку сте во потрага по свечен чифт чевли, повелете инспирација:

x

Check Also

Погледнете ги овие рамни сандалчиња од MANGO (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Во летната колекција на Манго, најдовме повеќе модели на рамни сандали кои ...