Празничен шопинг: Фраерки и фраерчиња со Original Marines модни парчиња

Лидер од 1983 година во светот на детската и тинејџерската мода, италијанската модна марка Original Marines, која е присутна од неодамна и кај нас, нуди шик колекции за деца и тинејџери.

om76

Со дизајни кои ги отсликуваат италијанските модни трендови и врвни материјали, Original Marines е современ одговор на прашањето – „што денес се носи“.

om 87

„We are, we wear freedom“, ни порачуваат од Original Marines, со тоа нудејќи ни ја креативната игра на спарување на модните парчиња според нашиот начин на носење и нашиот вкус, при тоа секогаш добивајќи го  вистинскиот комплетен изглед.

om 5

om 80

om 7

om 3

Посетете ја продавницата Original Marines во Скопје Сити Мол и почнете ја уште денес возбудливата модна игра.

 

 

x

Check Also

Со купување на еден од лебовите на парчиња на Жито Лукс донирате за медицинска опрема за децата со белодробни заболувања

Со дел од средствата што ќе се соберат со продажбата на кој ...