Најубавите џемпери со сјај за новогодишната ноќ

Празничните прослави не мора да не асоцираат само на свечени фустани. Совршен стил може да постигнеме и со правилно одбран џемпер кој го комбинираме со панталони или сукња.

dj-guess

Кога мислиме на совршен џемпер за новогодишната ноќ, мислиме на елегантните џемпери од Guess.

Изгледаат како наметка, а светликавите детаљи им додаваат свечен изглед.

dj-4

Достапни се во продажба во мултибренд продавницата Fashion & Friends во Скопје Сити мол.

dj-3

dj-2

dj-5

x

Check Also

Колекција на машки маици од домашниот бренд Friday

Новата колекција на маици наменета за мажи, прикажана на урбан едиторијал низ ...