Гес

Наши фаворити: 7 модели на патики кои ја слават модата и удобноста

Патики конечно носиме со се, со џинс или со фустан, со шорц или со сукњи, дури и со костуми.

Меѓу нашите фаворити се металик боите, сребрените патики, но и оние кои не асоцираат на 70-те години. А овие се 7-те топ модели на патики кои може да ги носиме со се, и кои ќе ве натераат да направите шопинг за новата сезона.

Манго

Манго

Конверс

Конверс

Дизел

Дизел

Најк

Најк

Адидас

Адидас

x

Check Also

Вклучете се во овој мал предизвик: Искажете почит и восхит кон својата мајка!

  Инспирирани од тврдењето што ја слави моќта на здравото грло и ...