Невиден интерес за Black Friday во Skopje City Mall

Денес во Skopje City Mall започна најголемиот шопинг настан – Black Friday&Wekeend. Уште од раните утрински часови трговскиот центар се наполни со посетители нестрпливи први да дојдат до намалените производи и да си купат по нешто на попуст.

Доколку не успеете да ги прошетате денес сите продавници и да си купите сѐ што ви е потребно, Black Friday во Skopje City Mall и оваа година ќе трае преку целиот викенд.

Повеќе од 130 локали во шопинг центарот обезбедија специјални попусти кои се движат од -20% до -70%.

x

Check Also

15 фантастични блузи инспирирани од етно стилот (од Mango и од Zara)

Шпанските хај-стрит модни марки Манго и Зара во пролетните колекции ни носат ...