Новата колекција на women’secret ни носи жешка есен

Есента ќе стане најженствената сезона благодарение на брендот women’secret, кој ќе направи да се чувствувате привлечно, удобно и секси со последните трендови: нијанси на темно црвена како бојата на црешите, виното и бургунди…

Убавината и удобноста никогаш не изгледале толку секси колку оваа есен

Убавината и удобноста никогаш не изгледале толку секси колку оваа есен

Влезете во светот на удобноста со практичните „ин & аут“ парчиња облека и осмелете се да ги комбинирате со потопли текстури од сатен и тул.

ws915-9

Сензуална колекција со спортски финеси за да ве инспририраат да ја „вежбате“ вашата секси страна. Парчиња облека создадени од совршено комбинирани удобни материјали со минималистичка естетика кои воедно се и тренди. Идеални за романтичен и заводлив изглед.

ws915-7

Колекцијата вклучува и корсети изработени со беспрекорни кројки, мека и удобна долна облека, модни парчиња за по дома, но соодветни и за надвор. Практичноста, женственоста и сензуланоста е она што е присутно во сите колекции на women’secret.

ws915-1

Подгответе се есента да ви започне со брендот за интима кој се грижи за вас и ве прави да се чувствувате како свои, не само во вашите софистицирани моменти, туку во секојдневието!

x

Check Also

Погледнете ги овие рамни сандалчиња од MANGO (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Во летната колекција на Манго, најдовме повеќе модели на рамни сандали кои ...