Нови хит сандали од ZARA од колекцијата Студио

Новата колекција Студио од модната марка Зара донесе неколку хит парчиња, а еден од бестселерите се и сандалите кои личат на „јапонки“, но овие имаат мала потпетица.

Овие сандали Зара ги претстави како „најдобрата работа за пролет/лето“.

Колоритните сандали имаат отворена пета, а потпетиците се високи 5,5 сантиметри.

Што велите за овие сандали? Би ги носеле ли на „жешкиот“ асфалт на градот или би ги резервирале само за на плажа?

x

Check Also

Колекција на машки маици од домашниот бренд Friday

Новата колекција на маици наменета за мажи, прикажана на урбан едиторијал низ ...