Нови производи: Лакови за нокти во бојата на виното

Со приближувањето на новогодишните и божиќните празници, темноцрвените лакови за нокти го земаат приматот на водечки меѓу понудените тонови. Не треба да спомнуваме дека за свечени пригоди како и за забави, оваа нијанса одлично се надополнува со црвен кармин.

OPI

Откако ви ги претставивме новите лакови за нокти во сива нијанса (ако сте пропуштиле, прочитајте – ТУКА), да ја погледнеме актуелната понуда на лакови за нокти во темно црвена нијанса, односно во бојата на црвеното вино.

 

 

x

Check Also

Косата не прави помлади: Фризури за подмладување

Секоја сезона диктира нов тренд на фризури. И нема ништо лошо во ...