Новите Superstar на Adidas никогаш не биле толку супер!

Култниот модел на патики од Адидас, Суперстар, и во оваа сезона е „маст хев“, а сега ни стигнуваат во најдобро можно издание до сега.

Легендарните бели женски патики освојуваат со комбинацијата на спортски стил и урбана улична мода, но овојпат носат и здив на гламур со тоа што се зачинети со кристалчиња.

Ваквиот модел сега сигурно може да го носиме и во комбинација со летни фустани, сукњи и женствени панталони.

Извонредни се, нели?!

x

Check Also

A SUMMER STORY: Нова колекција од MANGO

Сите летни приказни треба да започнуваат вака: Морски брег, природа… Замислете се ...