Новогодишна колекција од H&M: Свечено за целото семејство

Во новогодишниот филм на Х&М кој носи убава порака дека треба да си помагаме меѓусебно, главната улога ја има Ники Минаж, а со неа глумат и Џон Туртуро и Џеси Вилијамс. Филмот е современа бајка за Дедо Мраз и светот на фантазијата.

Со овој филм модниот гигант ни ја најавува и празничната колекција која содржи прекрасни свечени парчиња, а која ќе биде во продажба од 9-ти декември.

Во продолжение погледнете ја кампањата.

x

Check Also

Љубовен хороскоп за февруари: Девицата, Рибите, Близнаците и Стрелецот – најпогодени

Со влегувањето на планетата Венера во знакот на Риби, на 10-ти февруари, ...