Одиме на планина! Стоплени и шик со јакни од Timberland

Па што ако студи? Со Timberland парките совршени за на планина, зимата ништо не ни може, и кога е снегот и кога е модата во прашање. 

jakna 1

Достапни во црвена и во тегет боја, и двете јакни се со вештачко крзно, со трендовски дизајн и врвна изработка.

jakna 8

Црвената јакна е водоотпорна, а тегетот пак, е направена од комбинација на памук и волна.

За да бидете стокмени од „главата до петиците“ (а и стоплени), искомбинирајте ја јакната со водоотпорните чизми од превртена кожа и волнена постава од истата модна марка – Timberland. Погеднете ги чизмите – ТУКА.

Побарајте ги јакните во продавниците Timberland во Скопје сити мол и Рамстор мол.

x

Check Also

Нови хит сандали од ZARA од колекцијата Студио

Новата колекција Студио од модната марка Зара донесе неколку хит парчиња, а ...