#pentiladiesnight на премиерата на A Bad Moms Xmas во Cineplexx (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Сара Фешн со изненадувања за понежниот пол на премиерата на филмот A Bad Moms Xmas во Cineplexx.

Во фотогалеријата погледнете дел од атмосферата.

x

Check Also

Викендов не го пропуштајте најголемиот шопинг настан во Skopje City Mall!

 Дали сте подготвени за најголемиот шопинг настан за оваа година? Убаво одморете ...