Побрзајте, остана уште еден ден од 70% попуст на Garage Sale

Уште само еден ден од шопинг треската Garage Sale во Рамстор Мол. Треба само да имате желба за да си одберете омилено парче облека, накит, козметика, бела техника, гаџети, поточно се она што вам ви се допаѓа а не сте имале можност да го купите до сега, Гараж Сејл ви ја нуди таа несекојдневна опција до 70% попуст.

До 23ти август имате можност да си ги купите омилените старки за 1.490 денари , тренерки и патики по достапни цени од 1500, маици и кошули од 190 денари, збогатете ја својата библиотека со книги од само 100 денари, купете си часовник од 5000 денари и ред други работи кои ќе ве направат среќни.

Исто така, може да си купите намирници по ниски цени од маркетот Рамстор и се она што ви е потребно за во вашиот дом.

Совет од нас е да си направете агенда во денот, убаво пикирајте си ги своите омилени брендови, но може да им дадете шанса и на останатите продажни места за да си купите нешто што не ви било на ум.

Дефинитивно, искористете го последниот ден од попустите на Garage Sale акцијата и бидете дел од центар во центар само во Рамстор.

 

x

Check Also

MANGO има уште едни хит сандали (достапни во продажба)

Луди сме по овие сандали од Манго, со умерено висока, стабилна и ...