Погледнете ја божиќната реклама на MARKS & SPENCER (ВИДЕО)

Сезоната на божиќни кампањи и реклами започна, а модната куќа MARKS & SPENCER ја продолжува традицијата со меченцето Педингтон кое повторно успева да го спаси денот.

Со оглед на тоа дека светската премиера на анимираниот филм за мечето Педингтон ќе се случи утре (петок), рекламата на MARKS & SPENCER совршено се надополнува за подигнување на расположението.

Не пропуштајте да ја погледнете.

x

Check Also

Кејт Аптон – на врвот на листата на најсекси жени за 2018

Русокосата сексапилна манекенка Кејт Аптон ја краси насловната страница на списанието Максим ...