Преврти го светот со Бела

Без разлика на динамичноста, Bella во својата нова колекција става акцент на елеганцијата како секојдневие на модерната жена.

Bella NY 03661

Дневен или вечерен, бизнис или коктел изглед, низ креативниот дизајн и гламурозната линија, моделите елегантно го обликуваат секојдневието на жената, потенцирајќи ја нејзината женственост и моќ.

Bella NY 03642

Колекцијата нуди богат и гламурозен изглед со впечатливи висококвалитетни материјали како брокат и рајон. Уникатноста пак, се крие во рачната доработка на некои од моделите.

Bella NY 03735

Пораката на оваа колекција е само потсетување дека елеганцијата може да биде дел од секојдневието на секоја жена. Затоа, превртете го вашето секојдневие и бидете дама која е секогаш стилски изградена, амбициозна и се грижи за својот изглед.

Bella – Крој по мерка за совршен изглед
– Г.Т.Ц. – I кат
– Skopje City Mall – I кат
– Т.Ц.Буњаковец – I кат

 

x

Check Also

Кејт Мидлтон (повторно) во фустанче од Zara

Во неделата, на поло натпреварот на кој учествуваше и принцот Вилијам, неговата ...