REPLAY има супер чантички!

Како што малиот црн фустан секоја девојка треба да го има во својот гардеробер, така и малата црна чантичка е задолжително парче кое секогаш ни се наоѓа за моќен дневен или вечерен изглед.

Неодоливите кожени црни чантички совршено го дополнуваат секој стил, а модната марка Replay има токму такви чантички во есенската колекција.

Проверете во фотогалеријата.

x

Check Also

Викендов не го пропуштајте најголемиот шопинг настан во Skopje City Mall!

 Дали сте подготвени за најголемиот шопинг настан за оваа година? Убаво одморете ...