Секси фотосесија на Емили Ратајковски за Спортс Илустрејтид

Не е ништо ново ако кажеме дека Емили Ратајковски е фантастична. Моделот и глумица позираше за серијата „Ју (Цаи) + Ми“ на Спортс Илустрејтид.

emi 1

Ратајковски не е од оние кои се срамат да ја покажат својата гола кожа, а очигледно има и што да покаже. Пред објективот на талентираниот фотограф Ју Цаи, моделот позира за серијата „Ју (Цаи) енд Ми“, а фотографиите зрачат со сексапилност.

Би се согласиле, нели?

emi 2

x

Check Also

Кајли Миног во рекламна кампања на очила на Specsavers

Пејачката Кајли Миног позира за марката Specsavers во кампањата за колекцијата пролет/лето 2018. ...