Специјална понуда за матуранти и апсолвенти: Шминка + фризура за 1.300 денари во „MISS EN“

Овековечете ја рамката со фотографија која означува една важна етапа од животот на учениците и студентите.
Салонот за убавина „MISS EN“ ќе се погрижи за вашиот изглед да биде еднаков на чиста десетка!
Промотивниот пакет вклучува професионална шминка и фризура во вкупна вредност од 1.300 денари.

Се гледаме во „Мис Ен“.

Салонот за убавина „Мис Ен“ лоциран на улица Петар Поп Арсов број 16.

x

Check Also

Косата не прави помлади: Фризури за подмладување

Секоја сезона диктира нов тренд на фризури. И нема ништо лошо во ...