Тег архиви: 7 производи

7 нови козметички производи кои вреди да ги пробаме оваа пролет

Што има ново во козметиката? Многу нешта кои доаѓаат со пролетта. Сепак, овие 7 производи едвај ги чекаме во нашите продавници. L’Oreal Paris True Match Lumi Cushion Foundation Rimmel London 24-Hour Supercurler Mascara Lancôme Visionnaire Nuit Beauty Sleep Perfector CoverGirl ...

Повеќе »