Тег архиви: Крш

Празнични попусти до 50 отсто во продавниците „Крш“

Шопинг-треската продолжува во продавниците „Крш“, најснабдените продавници со брендирани играчки, друштвени игри и бебешка опрема. Искористете ги попустите за паметен шопинг и израдувајте ги вашите најмили. 20 отсто попусти има на Yoomi системот за хранење на бебиња и 20 отсто попуст ...

Повеќе »

Најпопуларниот „кенгур“ за бебиња Yemaya отсега е достапен во продавниците „Крш“

„Кенгурот“ за бебиња Yemaya од врвниот производител Cybex осигурува највисоки модни стандарди  искомбинирани со ергономично совршенство. Минималистичкиот дизајн и внимателно имплементираните детаљи направија од Yemaya-„кенгурот“ вистински „маст хев“ моден додаток за модерните мајки. Cybex повторно ни покажа дека од модните ...

Повеќе »

Луксузната колекција Birds of Paradise достапна во продажба и кај нас!

Производителот Cybex и понатаму продолжува да не воодушевува, сега со новата колекција насловена Birds of Paradise (Птици од Рајот) која пристигна и во Скопје! По успехот со ексклузивната соработка со познатите модни дизајнери Џереми Скот и Лала Берлин, CYBEX повторно ни ...

Повеќе »

Пред-новогодишни попусти во „Крш“: Baby Born куклите со попуст од 50 отсто!

Претновогодишната попустна треска започна во продавниците „Крш“. Сега, во овие продавници атмосферата е празнична и волшебна, а намалувањата се значителни, особено на најпосакуваните мултифункционални Baby Born  кукли од марката Zaph Creations. Ги знаете овие кукли, нели? Единствени кои имаат девет функции, ...

Повеќе »

Black Friday во „Крш“: Ајде на паметен шопинг со најмилите!

Искористете ги големите попусти на светскиот ден на шопингот – „црниот петок“ и почестете ги најмилите со тоа што ним им е најпосакувано – нова играчка. Се разбира, во продавниците „Крш“ ќе најдете и дузина работи кои вам ми се ...

Повеќе »

Викенд попусти до 50 отсто на бебешка опрема и колички за деца во „Крш“

За време на бебе саемот кој ќе се случува од 18-ти до 20-ти ноември, во продавниците на „Крш“ ќе ве пресретнат попусти на колички за деца и бебешка опрема. Попустите ќе се движат од 10 па до 50 отсто.   ...

Повеќе »

Уникатен дизајн и блескаво модно парче – Cybex „Butterfly“ достапна и кај нас!

Како да се надмине сивата монотонија на урбаните градови? Едноставо! Раширете ги крилјата. Cybex ја лансираше колекцијата „Butterfly“ (Пеперутка) за уште еднаш да докаже дека детските колички не треба да се сметаат само како „превозни средства“, туку како вистински објекти ...

Повеќе »

Хит играчката Max Tow Truck – најмоќното камионче пристигна во продавниците „Крш“

Max Tow Truck е една од најмоќните играчки лансирани на пазарот оваа сезона. Моќното камионче сега може да повлече дури 90 килограми и да ја совлада секоја пречка на патот. Благодарение на новиот турбо механизам Макс камиончето се движи побрзо ...

Повеќе »

Креативна забава: Lego Architecture во продажба во продавниците „Крш“

Ја сакате архитектурата и дизајнот и секако, ги сакате „лего“ коцките? Тогаш прифатете го убавиот предизвик и станете дизајнери на познатите објекти од светските метрополи Њујорк, Дубаи, Париз, Венеција, Берлин… Ваквата креативна игра не е само за вашите деца, туку ...

Повеќе »

Преслатките Тролови пристигнаа во продавниците „Крш“

Новиот филм-комедија од „Дрим Воркс“ е возбудлива авантура на срцата и долгите поткренати коси во боите на виножитото. Затоа резервирајте го месецот ноември за најубавата приказна и игра со Троловите. Сосема во чекор со светските трендови, најголемиот дистрибутер на играчки ...

Повеќе »