Тег архиви: намалување

Викенд – попусти во Carter`s до 50 отсто!

Шопинг манијата започнува во продавниците на Carter`s на 18-ти ноември, а попустите резервирани за овој викенд ќе траат до 20-ти ноември. Не ја пропуштајте можноста да купите модерно и квалитетно парче облека по достапна цена. 20 отсто попусти важат за ...

Повеќе »

Голема есенска акција: Попуст од 25 отсто на дел од производите на Cybex

Во продавниците „Крш“ во тек е голема есенска акција на намалување од 25 отсто на дел од производите од реномираната марка Cybex. Cybex е глобално познат бренд, признаен за неговиот современ дизајн, иновативна технологија, супериорни безбедносни карактеристики и беспрекорна функционалност, а ...

Повеќе »

Попусти: Неодоливи пижамчиња од Carter’s

Со весели принтови и живи бои овие преслатки пижамчиња од Carter’s сега може да ги купите на намалување. Пижамчињата се дел од новата, летна колекција. Материјалите се пријатни за носење и спиење, всушност совршени се за слатко детстко сонче. Побрзајте, побарајте ...

Повеќе »

„Лего“ го слави Интернационалниот ден на детето со намалување на цените на производите

По повод интернационалниот ден на детето – 1 јуни – во продавниците Крш може да купите дел од асортиманот на производите Лего со намалување од 20 отсто.   Посетете ја вашата најблиска продавница „Крш“ за заедно да го прославиме денот. ...

Повеќе »

Carter’s попусти: Пижами од 4 дела за бројни комбинации со супер цени!

Слатки и практични, овие пижамчиња се и посебни бидејќи се составени од 4 модни парчиња, па така за слатки сништа може да направите повеќе различни комбинации. Всушност, наместо еден пар пижами добивате два. Пижамчињата се 100 отсто памучни, а сега ...

Повеќе »

5 намирници кои го намалуваат холестеролот за 3 до 6 недели

Високото ниво на холестерол во крвта е клучен фактор за развој на срцеви заболувања. Добрата вест е што со помош на одредена група на намирници кои треба редовно да ги вклучиме во исхраната, холестеротлот може значително да се намали и ...

Повеќе »

12 „чудни“ начини за намалување на гладот

На диета сте, а добивате желба за грицкање. Знаете дека вечерата ќе биде за еден час, но не можете да си помогнете. Сакате нешто да грицкате и тоа веднаш! Сепак не сте беспомошни. Прочитајте ги 12-те крајно невообичаени начини за ...

Повеќе »