Тег архиви: Сара Мејс

Сара Мејс-невеста на третиот „The Bridal Fashion Night“

Во уникатен фустан на дизајнерката Зиане Бакиу, поп-пејачката Сара Мејс го отвори третиот „The Bridal Fashion Night“, вчеравечер во Македонскиот народен театар , во организација на Моден викенд Скопје. Убавата пејачка ја нашминка Фросина Ангеловска – Фран а за фризурата ...

Повеќе »