Топ 5 коректори по супер цена кои вреди да ги пробате

Да ја оставиме настрана луксузната козметика, овие коректори вредат повеќе отколку што сте ги платиле.

L’Oreal True Match Super Blendable  

kor 6

Rimmel London Match Perfection

kor 9

NYX Cosmetics HD Photogenic Concealer

kor 1

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circle Treatment

kor 3

Revlon PhotoReady

kor 5

x

Check Also

Избела Роселини открива како и на 65 години може да се изгледа совршено

На 65-годишна возраст, глумицата Изабела Роселини, стана заштитно лице на козметичката куќа Lancôme, ...