Тренд на неделата: Патики #KiriUp од Timberland

Долку сте во потрага по фраерски и квалитетни патики – еве го вистинскиот одговор!

Патиките #KiriUp од колекцијата пролет/лето 2018 на Timberland се наш фаворит за оваа сезона.

 

Совршени за за секакви „кежуал“ пригоди, а толку се удобни за носење што ги комбинираме со фустанчиња за вечерните часови минати со добро друштво.

Погледнете ги во фотогалеријата.

Моментално се на промоција само во онлајн продажба – ТУКА. 

x

Check Also

Денес и утре многу забава и интеракција за најмалите на „Деновите на финансиската писменост“

Денес и утре, со почеток од 12 часот па сѐ до 20 ...