Тренд на неделата: Кожени чизми со реси од Parfois

Ресите се апсоутен хит за зима 2015/2016, а трендот секако ќе остане суперпопуларен и во текот на целата следна година. 

kozeni 1

Зачекорете во Новата година со многу стил со овие црни кожени чизми со реси од Parfois.

kozeni 3

kozeni 5

Може да ги комбинирате со свечени парчиња за новогодишните и божиќните забави, а може да ги носите и преку ден, во полежерна варијанта.

kozeni 7

Побарајте ги чизмите во Parfois во Скопје сити мол и во Рамстор мол. 

 

x

Check Also

Денот на вљубените: 10 секси идеи за подарок за неа од Women’Secret

Има ли нешто посекси од квалитетно парче долна облека со современ дизајн, ...