Тренд на неделата: Кожени чизми со реси од Parfois

Ресите се апсоутен хит за зима 2015/2016, а трендот секако ќе остане суперпопуларен и во текот на целата следна година. 

kozeni 1

Зачекорете во Новата година со многу стил со овие црни кожени чизми со реси од Parfois.

kozeni 3

kozeni 5

Може да ги комбинирате со свечени парчиња за новогодишните и божиќните забави, а може да ги носите и преку ден, во полежерна варијанта.

kozeni 7

Побарајте ги чизмите во Parfois во Скопје сити мол и во Рамстор мол. 

 

x

Check Also

Прошетка со стил, Ирина Шаик и Бредли Купер: Поглед на бебе-носачот Cybex Yema (кај нас достапен во продажба во КРШ)

Славниот пар Ирина Шаик и Бредли Купер се фотографирани на прошетка со ...