Трендови на очила за сонце кои ќе доминираат оваа пролет/лето

Нови очила за сонце секогаш се добредојдени, особено во потоплите денови. Малата промена на лицето може да придонесе за голем стил, а доколку ги седите трендовите еве што форсираат познатите модни марки за претстојната сезона пролет/лето 2016.

Бели рамки

ocila 543

Анимал принт

ocila 7116

Округли рамки

ocila 1

Двобојни рамки

ocila 3

Холивудски стил

ocila 65

Мост

ocila 9

Модерни мачкасти

ocila 4

Поп арт

ocila 73

Геометриска форма

ocila 88

Жолти рамки

ocila 76

x

Check Also

Новиот лик во Q семејството: Audi Q8 – Разновиден, спортски и елегантен

Audi Q8 ја комбинира елеганцијата на луксуз во купе со четири врати ...