Вежбаме со Џилијан Мајклс: Најдобра вежба за цврст задник

Ви ja препорачуваме вежбaтa за цврст и тониран задник на една од најбараните американски фитнес тренери, Џилијан Мајклс.

Вежбата се повторува 25 пати во 5 сета.

x

Check Also

Пробајте ја најбараната диета за 2017 година – Дава супер резултати!

Во текот на летото многумина се во потрага за брзи диети со ...